Olbia Bilişim-Logo Yazılım İş Ortağı

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Firmanızın ihtiyaç duyduğu uygulama yazılımları geliştirmekte ve iş süreçlerinize uygun katma değer sağlayan size özel çözümler üretmekteyiz. Uygulamalarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz. Firmanıza özel çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logo ERP Arayüz Uyarlama

Logo Ürünleri ile Entegre

Logo ERP kategorisinde bulunan Tiger3, Tiger3 Enterprise ürünleri için firmanızın ihtiyacına özel arayüz uyarlama çözümleri sunmaktayız.Perakende/Market Satış uygulaması

Logo Ürünleri ile Entegre

Basit arayüzlü ve kullanımı kolay hızlı satış ekranına sahip uygulamamız ile günlük satışlarınızı kasa işlemlerinizi, stok takibinizi ve raporlamalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Uygulamamız aynı zamanda Logo Start,Go3,Tiger3 ürünleri ile entegre çalışabilmektedir.

Hızlı Üretim Modülü

Logo Ürünleri ile Entegre

Uygulamamızın Logo Go3 Entegrasyonu olup, mamül reçete tanımları sonrası ürün girdi ve çıktılarını basit arayüzü sayesinde sisteme aktarıp gerekli stok takibi ve maliyet işlemlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Ödeme Bildirim Sistemi

Logo Ürünleri ile Entegre

Günü yaklaşan ya da geciken ödemeleri, müşterinize sizin yerinize bildiren ve size raporunu sunan çözümümüz hizmetinizde.Ödeme Bildirim Sistemimiz ile Logoda kayıtlı müşterilerinize günü yaklaştıkça sistem tarafından hatırlatma maili yollayabilir.Günü yaklaşan ve geciken ödemeleri hızlı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Müşteri Bilgilendirme Sistemi

Logo Ürünleri ile Entegre

Faturası kesildiğinde, siparişi yola çıktığında ya da gönderdiği havale size ulaştığında müşterinize sizin yerinize bilgi veren, gereksiz telefon ve mail trafiğini ortadan kaldıran sistemimiz hizmetinizde.


;